Kamperfoelie [jinyin hua 金银花]

kamperfoelietheeHoe heet het?
Kamperfoelie, honeysuckle, honeysuckle tea, kamperfoeliethee, Suikazura, geumeunhwa, jinyin hua 金银花

Wat is het?
De lange steeltjes van de kamperfoelie-bloem worden gedroogd en met water overgoten als thee gedronken. Volgens de traditionele Chinese geneeskunde is kamperfoelie goed om koorts te verdrijven en het lichaam te zuiveren van gifstoffen.

Hoe te gebruiken?
Enkele takjes kamperfoelie toevoegen aan een kop of een pot thee als geurige toevoeging. Heerlijk als extra bij jasmijnthee of andere lichte theesoorten, maar kan ook op zichzelf worden gedronken.

Wat is er te koop?


Honeysucklemerk: Shengchin Foods (China)
verpakking: doorzichtige plastic verpakking
etiket: Honeysukle flos lonicerae 中華の味
ingredienten: kamperfoelie (close-up etiket)
prijs: €2,95 (100 gr.)


Meer weten?

4 thoughts on “Kamperfoelie [jinyin hua 金银花]

  1. Vast wel. Maar waar het precies ligt? Naast de gedroogde tijgelelieknoppen of bij de thee? Print de chinese karakters even uit of teken ze na en je kunt het in de winkel vragen. Ik ben bang dat als je vraagt om kamperfoeliethee je niet ver zult komen.

    (als je in de titel van dit topic 3 vierkantjes ziet staan ipv de chinese karakters moet je je windows-installatie diskette even opzoeken)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.