Mom in the Kitchen, Amstelveen
Mom in the Kitchen, Korean/East Asian grocery & lunch
Kostverlorenhof 18
1183 HE Amstelveen
tel. 020-3452988
Mom ‘n’ Kitchen in het Amstelveense winkelcentrum de Kostverlorenhof is niet alleen een kleine toko, gespecialiseerd in Koreaanse en Japanse producten, het is ook een heel sympathiek en lekker lunchadres.
In de ruim opgezette winkel een vierkante ruimte met veel schapruimte met Koreaanse en Japanse specialiteiten. In het midden grote diepvrieskisten met veel vis, garnaal, dumplingvelletjes, rundvlees voor de hotpot en andere waar. Ook non-food zoals slofjes, waaiers en kookgerei zoals kommen en stoofpotten. Ook links achterin een versschap met Koreaanse tofu en groente zoals zoete aardappels, lenteui, rettich en Chinese bieslook.
Achterin links leidt een trappetje naar een vide met enkele tafeltjes met voldoende ruimte voor ongeveer 15 gasten. Achter de toonbank is een klein keukentje waar de Koreaanse eigenaresse de wok hanteert voor de lunch. Eenvoudig menu biedt keus tussen spicy kip, varkensvlees of het mildere rundvlees. Ieder menu wordt vergezeld door een kom rijst, Koreaanse thee, een kom runderbouillon en zelfgemaakte kimchi.
De eigenaresse vertelde ons november 2014 dat ze met de lunchservice is gestopt, jammer!
- Bereikbaar met tram 5 of 51 naar Amstelveen, uitstappen halte Zonnestein, dan nog 5 minuten lopen
- Bespreking bij Mom in the Kitchen bij Iens
![]() |
Goedenmiddag,
Mijn vraag aan u is, verkoopt u ook Mizuna(mezuna)? Ik heb dat nodig voor de kerst maar weet niet waar het verkrijgbaar is, misschien bij u?
Heel graag verneem ik van u.
groet,
Jos Steur
Beste Jos, ik heb even op twitter gevraagd of iemand mizuna ergens recent nog had gezien. @Raay noemde de Turkse supermarkt Helal et Gida, Pretoriusstraat 34, Amsterdam. Die kunt u misschien even bellen?
Goedenavond,
Heeft u misschien, of weet u waar ik de zwarte hotpot kan kopen die men gebruikt om de Koreaanse Bibimbap in te serveren??
Ik zou er graag vier van aanschaffen! Weet u ook wat ze kosten?
Ik hoor graag van u en vast bedankt!
Groet Pien Hanou
Hallo Pien, als ik heeeel goed op het onderste plaatje kijk van Mom in the Kitchen zie ik ze bij de ingang van de deur op het tafeltje rechts staan… Maar misschien is het handig om ze even op te bellen voordat je de tocht onderneemt. Veel succes! Telefoon 020-3452988
Dank je wel hoor, ik heb gebeld maar ze heeft ze op het moment niet. Ze gaat even informeren naar de prijs en misschien heeft ze volgende week antwoord. Dan bel ik weer. Voor zover bedankt!
Groet Pien Hanou
Ik heb mijn Dolsots (incl. houten onderzetter) gekocht bij Inter-Burgo te Rotterdam.
Over het algemeen zijn ze moeilijk te vinden, dus altijd even bellen voordat je ze gaat halen.
Bij de amazing orientals heb ik ze nog nooit gezien, dus je zal het echt bij koreaanse speciaalzaken moeten zoeken.
Ik heb ook even Shilla gebeld op het Gelderlandplein en die heeft ze staan, wél voor 32 euro per stuk…….Dat is als je er vier wil best een hoop geld….Eerst maar even sparen dus…..;-(
Hebben jullie ook de ingredienten voor Okonomiyaki om thuis te maken?
Hoi Lex ik denk dat Mom in the Kitchen het meeste wel heeft, misschien alleen die speciale wortel niet die je ook in de okonomiyaki kan doen (naigamo), bel ze anders even: telefoon 020-3452988. Succes!
goedemiddag
verkopen jullie ook CousCous?
ik hoor het graag dan kan ik vanmiddag nog langsrijden eventueel
dankuwel
groeten Maja